Diamentowy dotyk - dla 2 osób

Poddajcie się dotykowi, który ukoi najrozmaitsze pragnienia. Doświadczcie pełnego relaksu ciała, duszy i umysłu. Niczym za dotknięciem różdżki poczujcie jak opuszcza Was stres i napięcie poddając się głębokiemu luksusowi.

OPIS SZCZEGŁOWY

W cenie pakietu:

   - 2 Noclegi w komfortowym pokoju 2-osobowym,
    - 2 Obiadokolacje (kolacja serwowana bądź w formie bufetu – w zależności od ilości osób),
    - Śniadania w formie bufetu szwedzkiego,
    - Zabiegi w Gabinetach Odnowy Biologicznej (prosimy o wcześniejszą rezerwacje zabiegów pod numerem +48 17 77 22 688)
    - Nielimitowane korzystanie z atrakcji Strefy Relaksu: basen wewnętrzny z systemem hydromasaży, biczami wodnymi i wbudowanym drink barem, świat saun i łaźni, strefa schładzania, tepidarium z podgrzewanymi leżakami oraz siłownia,
    - Nielimitowany dostęp do strefy Yacht Club: całoroczny zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, jacuzzi, zewnętrzna 60-cio osobowa sauna z atrakcyjnymi seansami saunowymi, piaszczysta plaża pośród tropikalnych palm z łóżkami plażowymi, leżankami i huśtawkami, YachtBar z przekąskami i egzotycznymi drinkami i mini basen dla dzieci
   -  Parking – bezpłatny niestrzeżony,
    - Bezprzewodowy Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu.

Pakiet obejmuje zabiegi w Gabinetach Odnowy Biologicznej*:

    1x Masaż całego ciała z użyciem świecy o niepowtarzalnym, niebiańskim aromacie wprowadza w stan zmysłowych doznań i głębokiego odprężenia.
    1x Relaksujący masaż całego ciała
    2x Delikatny zabieg oczyszczania skóry twarzy za pomocą kawitacji ultradźwiękowej, połączony z aplikacją substancji indywidualnie dobranych przez kosmetologa do aktualnych potrzeb i kondycji skóry.


*zabiegi SPA wliczone w cenę całego pakietu mogą być wykorzystane przez jedną osobę, bądź podzielone na dwie osoby. Istnieje możliwość przeniesienia zabiegów na inny dzień pobytu w ramach pakietu.

Zobacz więcej
 

Zobacz inne:

Pakiet BUSINESS

Jesienny wypoczynek w SPA